İş İngilizcesi

İş İngilizcesi

Mesleki İngilizce ile Meslek Eri Olmak…

Kültürler arası etkileşim, iletişim ile gerçekleşebilen bir şeydir. Sözlü iletişim, bu etkileşimin en temel öğesidir. Tüm dilleri bilmek mümkün olmasa bile, dünyanın kabul ettiği ve çoğunluğun konuştuğu dili bilmek, insanları bu etkileşim aşamasında ayıran bir özelliktir. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, pek çok dilin, dil bilimcisi olarak hizmet vermektedir.

Bu pek çok dil arasında en önemli olan ise; İngilizce’dir. İngilizce, uluslararası bir dildir. Kişilerin doğal süreçte, mesleki olarak varlık sürdürebilmesi, başarıya ulaşması, yükselebilmesi ve fark yaratabilmesi konuşabildiği dilin düzeyi ve seviyesi ile doğru orantılıdır. Bu anlamda Mesleki İngilizce büyük bir öneme sahiptir. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, amaca ve hedefe uygun olarak sizlere bu alanda en iyi eğitimi sunmaktadır.

Nitelikli ve Pragmatik Bir İngilizce Eğitim ….

  • Mesleki İngilizce’ de nitelikli bilgi ve eğitim son derece önemlidir. Bu bir stratejidir. Ancak kısa zamanda ulaşabileceğiniz ve çözümleyebileceğiniz bir strateji… Biz, kısa vadede belirlenen amaç ve hedeflere ulaşmanız için tüm metotları, hamleleri ve eğitim çizgisini sizlere sunuyoruz. Meslek İngilizcesi öğrenirken, mesleki deformasyona uğrama olasılığı yok ediyoruz. Sıkılmadan, yorulmadan keyifli bir şekilde eğitim almanızı sağlıyoruz.
  • Mesleki İngilizce, diğer bir tanımı ile İş İngilizce’si pek çok meslek grubu için büyük bir önem teşkil etmektedir. İngilizce, insan kaynakları departmanı, turizm, pazarlama, reklam, hukuk, sigorta ve daha pek çok alanda eğitim görenler için ya da aktif çalışma hayatında olanlar için son derece önemlidir. Kozmopolit bir şirkette çalışıyorsanız gün içerisinde pek yabancı ortak ile iletişim içerisinde olabileceğiniz için Mesleki İngilizce olmazsa olmaz bir şeydir. Rus, Amerikalı, Arap ya da İtalyan… İş hayatında aynı dili konuşmak bizimle mümkün..!

Meslek Ağınızı Daha Da Genişletin !

Mesleki İngilizce bilgisi sizi bambaşka bir vizyona taşıyacaktır. Kariyer basamaklarında hızlı adımlar atmanızı sağlayacaktır. Tüm iş hayatınız boyunca iletişim gücünüzü arttıracaktır. Bu anlamda sizler için benzersiz eğitim programları oluşturuyoruz. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bireysel ya da kurumsal, Mesleki İngilizce eğitimlerimiz ile sizlere yepyeni bir iletişim ağı sunuyoruz. Bu iletişim ağı sizi ya da kurumuzu ayrıcalıklı kişiler haline, kurumlar haline getirmektedir.  İş hayatınızdaki statü ve prestiji sağmak istiyorsanız, artırmak istiyorsanız harekete geçin!

Özel Edremit Amerikan Kültür


Menderes Bulvarı, Bülbüller İş Merkezi
K:4-5 Edremit – Balıkesir

Telefon: (266)372 26 00
edremit@amerikankultur.org.tr

 

Sosyal Medya

Şimdi Bilgi Al