Genel

İngilizce

Genel İngilizce

Genel İngilizce Eğitiminde Bir ‘’ Memnuniyetler Bütünü ‘’ …

Amerikan Kültür Derneği, ülkelerin, kültürlerin, dilin  insanla olan ilişkisini anlatmaktadır.

İnsanlar ve ülkeler arasındaki iletişimi bir ‘’ memnuniyetler bütünü ‘’ olarak sunmaktadır. İngilizce bu anlamda pek çok insanın ortak dilidir. Dilbilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma evrelerini en doğru en sistemli en planlı en pratik ve en profesyonel şekilde sunan Amerikan Kültür, genel İngilizce eğitiminde bir markadır. Amerikan İngilizcesini en doğru noktada öğrenmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Standart öğrenme metotları ya da geleneksel öğrenme metotlarının dışında size yenilikçi bir eğitimin kapılarını aralıyoruz. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak; değişen ve gelişen dünyada İngilizce’nin ne kadar önemli ve değerli olduğunu öğretiyoruz.

Genel İngilizce İle İngilizce’nin Her Harfine Hakim Olun !

  • İngilizce, bir dünya dilidir. Her alanda ortak iletişimin en etkili olduğu dildir. Genel İngilizce eğitimi, İngiliz dilini tüm yönleri ile incelemektedir. Amerikan Kültür ile yeni bir dil öğrenmeye ya da mevcut İngilizce’nizi geliştirmeye hazır olun!
  • İngilizce, en elastik dildir. Hangi ülkeye giderseniz gidin, mutlaka İngilizce konuşabileceğiniz kişiler ile karşılaşırsınız. Bu kadar etkili olan, etkin olan bir dili konuşmamak sosyal hayatınızda, iş hayatınızda ya da eğitim hayatınızda size zorluklar çıkartabilir. Özellikle iş hayatında pek çok kurum ve kuruluş İngilizce’yi en önemli kriterlerden bir tanesi olarak istemektedir. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları tüm bu zorluklar sizin için keyifli bir öğrenme sürecine dönüşmektedir.

Hayatınızda ‘’ Artı Değer’’ Katın

  • Hayat artı değer katmak tamamen sizin elinizdedir. Hayatta fark yaratmak içinse eğitim alanında kendinizi geliştirmek son derece önemlidir. Genel İngilizce eğitimi ise bu eğitim planlaması içerisindeki en önemli hamledir.
  • Genel İngilizce, hayatın her alanında gerekli olan bir artı değerdir. Profesyonel, uzman, kaliteli, saygın bir kurum ile İngilizce eğitimi geliştirmek ya da İngilizce öğrenmek size hem maddi hem de manevi anlamda kazançlar sağlayacaktır. İngilizce ile iletişim, sanat, müzik ve daha pek çok alanda sanatçıların ne demek istediğini çok daha iyi anlayabilecek ve hissedebileceksiniz. Her dil yeni bir insan yeni bir kültür yeni bir başlangıç demektir. Her bir dil özel, özgün ve farklıdır. Fakat İngilizce tüm insanların ortak dilidir. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları sizi bu büyülü dilin sonsuz dünyasına davet ediyor!

Özel Edremit Amerikan Kültür


Menderes Bulvarı, Bülbüller İş Merkezi
K:4-5 Edremit – Balıkesir

Telefon: (266)372 26 00
edremit@amerikankultur.org.tr

 

Sosyal Medya

Şimdi Bilgi Al