Hazırlık Atlama

Eğitim Hayatınıza ‘’ Es’’ Vermeyin

Amerikan Kültür Derneği, eğitim hayatınızın ilk aşamasında sizlerle birlikte adım atmaktadır. Hazırlık atlama sınavı karşısında başarınızın mimarı olacağız. Hazırlık atlama sınavı, bölüm eğitimine başlamadan önce fakültelerin öğrencileri tabi tuttuğu bir sınavdır. Bu sınav ile öğrencilerin İngilizce seviyeleri ölçülmektedir. Sınavı başarı ile geçen öğrenciler, örgün eğitime hazırlık okumadan başlamaktadır. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarıolarak size bu sınavda başarıyı garanti ediyoruz.

%100 Garantili Hazırlık Atlama – Proficiency – Eğitim Sistemimiz

1 – 3 aşamalı Seviye Ölçümlemesi

a)     Grammer – Reading Seviye Tespit (Online)

b)     Listening – Speaking Seviye Tespiti (Yüz Yüze Uzman Eğitmen Eşliğinde)

c)     Writing ( Uzman Eğitmen Eşliğinde)

Tüm becerilerdeki şu anki durumunuz tespit edilir ve değerlendirmeye alınır.

2 – Hazırlık Atlama – Proficiency Sınav Analizi

Üniversitenizin Hazırlık Atlama Sınavı uzman eğitmenlerimiz tarafından incelenir ve sınav içeriği çıkartılır. Sınavın hangi becerileri ölçümlediği ve hangi seviyede İngilizce beklendiği tespit edilir.

3 – Size Özel Eğitim Programı

Girecek olduğunuz sınavın içeriğine uygun olarak sizin eksiklik duyduğunuz becerilerde kaç saat derse ihtiyaç duyduğunuz belirlenir. Kalabalık sınıf ortamları ve farklı öğrenme hızlarına takılmadan, sadece sizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak bire bir özel eğitim programınız hazırlanır.

Gereksiz konularda vakit kaybetmeden sonuç odaklı ve size özel tasarlanmış eğitiminize başlarsınız. Konusunda uzman yerli ve yabancı öğretmenlerle kendinize ve evde çalışmaya da vakit ayırabildiğiniz fakat yine de kısa sürede yoğun – verimli eğitim programınıza başlarsınız.

Önünüzdeki engeli aşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm sınav stratejileri ve soru çözüm tekniklerini de içeren bu eğitim programı ile başarıyı garantilersiniz.

·         Edremit Amerikan Kültür Dil Okulları olarak Hazırlık Atlama Sınavlarındaki başarı oranımız %98’dir.

·         Hazırlık Atlama – Proficieny Sınavınıza girmeden önce Üniversitenizin kabul edebileceği IELTS ve TOEFL sınavlarından da istediğiniz puanı alabileceğiniz yönlendirme ve değerlendirmelerde bulunacağız.

Amerikan Kültür Derneği ile En Doğru Hamleyi Yapın!

Dilbilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi ölçen bu sınav, her bölümün matematiğine göre değişiklik göstermektedir. Bu anlamda titiz ve özenli bir çalışma yapmak gerekir. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları bu noktada en yakınınızdaki çözüm ortağınızdır. Bu sınavda başarı kazanmak, öğrencinin motivasyonu için ilgi grafiği için son derece önemlidir. Sene kaybını ortadan kaldıran hazırlık atlama sınavının başarı ile sonuçlanması büyük bir ayrıcalık sağlamaktadır.

Akademik hayatın en önemli evrelerinden bir tanesi olan Üniversite eğitimi, bu sınav ile start almaktadır. Her fakülte kendi eğitim ve öğretim politikaları ile hareket ettiği için, sınav mantığı her fakülteye göre değişiklik göstermektedir. Bu aşamada en önemli hamle ise doğru bir kurum ile çalışmak ve eğitim almaktır.

Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, şehrin eğitim ritmini tutan bir kurumdur. Üniversite hayatının ilk yılında zamandan tasarruf etmek için hazırlık atlama sınavını bir öğrenci için en doğru hamledir. İngilizcenizin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız ya da bu alanda eksiklik hissediyorsanız sunduğumuz eğitime dahil olabilir ve hazırlık sınavını kolayca geçebilirsiniz.

Eğitimin Ritmine Ara Vermeyin!

Hazırlık sınavında fakültelerin yaptığı şey; ölçümlemedir. Ölçümleme sınav mekanizmasında çok hassas bir konudur. Eğitimin nitelikleri ve nicelikleri değişse bile, ölçümlenmesi gerçeği değişmez. Kaliteli eğitim, uzman eğitim, tematik eğitim, başarı odaklı eğitim ve daha pek çok dinamiği içerisinde barındıran Amerikan Kültür, eğitim hayatınızdaki ilk adım için hazır! Siz de eğitime ara vermeden, es vermeden başlamak istiyorsanız hazırlık sınavı eğitimine katılın! Amerikan Kültür, en yakınınızdaki çözüm ortağınız olarak sizin yanınızdadır.

Hızlı, kusursuz, etkili ve çözüm odaklı eğitim programlarımıza dahil olup eğitim hayatına hemen adım atabilirsiniz.

Özel Edremit Amerikan Kültür


Menderes Bulvarı, Bülbüller İş Merkezi
K:4-5 Edremit – Balıkesir

Telefon: (266)372 26 00
edremit@amerikankultur.org.tr

 

Sosyal Medya

Şimdi Bilgi Al