Esnek Eğitim

Esnek Eğitim

Sosyal hayatın, iş hayatının ve özel hayatın yoğunluğu kimi zaman kişisel gelişimi etkileyen durumlardır. Yeteneklerimiz, kabiliyetlerimiz ya da ilgi alanlarımız bu durumlar yüzünden geri planda kalmaktadır. Özellikle eğitim alanında bir faaliyete dahil olmak istediğinizde eğitim veren kurumların, kuralcı ve sistemli eğitim saatleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak; esnek eğitim programlarımızı sizlerle buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Esnek eğitim,  sizin şartlarınıza göre değişen iç ve dış koşullara kolaylıkla uyabilmeyi, değişimlere karşı duyarlı olmayı amaç edinmiş, eğitimde esneklik sağlayan bir metottur. Her çalışma sizin istek ve beklentileriniz doğrultusunda organize edilir. Tamamen size özel ve sizin için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu eğitim programında sınırsız algılama zenginliği, hissetme zenginliği ve zaman zenginliği vardır.

Zaman ve Süreye Siz Karar Verin!

  • Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, değerli eğitimcileri ile arz ve talepler doğrultusunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Dilerseniz eğitim kurumuzda, dilerseniz sizin istediğiniz bir alanda eğitim verebiliyoruz. Esnek eğitim eşittir; kişiye özel eğitimdir. Bu eğitimin ilk aşaması, ilk süreci sizin İngilizce bilginiz test edilerek yapılır. İngilizce seviyesi belirlendikten sonra yapılan mülakatta ise İngilizce’nin sizin gözünüzdeki ve aklınızdaki değeri üzerine konuşmalar yapılır. Tüm bu süreçler sağlıklı bir eğitimin sunulması için çok önemlidir.
  • Her alanda fark yaratmak, özgün olmak, yenilikçi ve ilerici olmak kişisel gelişiminize yaptığınız yatırımlar ile mümkündür. Bir alanda uzmanlaşmak ancak o işin uzmanı ile dirsek teması kurmakla mümkündür. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, sizi özel eğitim paketleri ile esnek eğitimleri ile moderatör bir kurumdur.

Esnek Eğitim Saatleri ile Amerikan Kültür Derneği İngilizce’nin ABC’sini Öğretiyor

  • Amerikan Kültür Derneği, dünyayı başka bir bakış açısı ile algılamanızı sağlar. Öğrenilen her kelime, her cümle, her dil size bambaşka bir algı kazandırır. Her birey ilgisi, bilgisi, eğitimi, kabiliyeti ve yeteneği ile izler bırakabilir. Siz de kişisel gelişiminize esnek eğitim programları ile değerli dokunuşlar yapabilirsiniz. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, iletişimin ABC’si ile her zaman sizlerle…
  • Esnek eğitimin size uygun seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zaman problemi olmadan, özgürce eğitim alabileceğiniz en etkili kurum Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları ile hayata adım atın.

Özel Edremit Amerikan Kültür


Menderes Bulvarı, Bülbüller İş Merkezi
K:4-5 Edremit – Balıkesir

Telefon: (266)372 26 00
edremit@amerikankultur.org.tr

 

Sosyal Medya

Şimdi Bilgi Al