48 Günde İngilizce

48 Günde İngilizce

Zamanda Daha Hızlı Bir Eğitim! 

Amerikan Kültür Derneği, çağdaş, modern ve yenilikçi eğitimin lokomotif kuruluşudur. İngilizce ve pek çok dünya dilindeki başarılı eğitimleri ile grafiğini her geçen gün yükseltmektedir. 48 Günde İngilizce mottosu ile de kolaj bir eğitim sunmaktadır. Pek çok kurum, kısa vadede İngilizce eğitimleri sunmaktadır. Arz ve taleplere göre şekil alan bu eğitimler çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanmaktadır.

Eğer bu mevcut rekabet içerisinde fark yaratmak istiyorsanız, ilk olabileceğiniz bir kategori yaratmalısınız. Biz, Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak; tüm bu kategorilerin dışında yepyeni bir kategori sunuyoruz. 48 Günde İngilizce… Biz, bu söylemden hareket ile yola çıkıyoruz. Amacımız ‘’nitelikli eğitim’… Dönemsel veya belirli periyotta sunulan eğitimin kaliteli, sürekli, etkili ve yaralı olması son derece önemlidir.

48 Günde Yepyeni Bir İngilizce…

  • 48 Günde İngilizce eğitimi tematik olarak sunduğumuz hızlı, etkili ve sürekli olan bir eğitimdir. Amerikan Kültür Derneği’nin özel ve prestijli bir hizmeti olan bu eğitim, 8 yıldır uygulamaktadır. Bu eğitim, mesleki anlamda sizi yükseltecek bir eğitimdir. Her meslek grubuna özel olarak hazırlanmış kelimeler ve cümle yapıları ile ivmeyi sürekli yükseltmektedir. Lüzumsuz gramer bilgileri ve lüzumsuz kelimelerden muaf olan 48 Günde İngilizce eğitimi tam olarak nokta atışı ile sonuçlanmaktadır. Mesleki kelime dağarcığınız inanılmaz bir etki ile arttıran ve konuşma kabiliyetinizi geliştiren bu eğitim, Amerikan Kültür Derneği ve Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları aracılığı ile sizlerle buluşmaktadır.

İngilizce Eğitimde İnovatif Bir Çağ Başlıyor!

  • Nitelikli, hızlı, etkili, tematik ve daha pek çok yararlı süreci içerisinde barındıran 48 Günde İngilizce eğitimi sadece Amerikan Kültür Derneği ile başarıya ulaşan bir uygulamadır. Fikir ve uygulama olarak son derece başarılı olan bu sistem profesyoneller için kişisel gelişimini önemseyeneler için kurumlar için bireyler için son derece önemlidir.Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, sizi bambaşka bir deneyime davet ediyor. Bu zamana kadar bildiğiniz her şeyi unutun! İngilizce öğreniminde, eğitiminde inovatif bir yaklaşım sunan 48 Günde İngilizce eğitim programı ile tanışın!
  • Kısa zamanda etkili bir İngilizce için, başarılı bir kariyer için, kişisel gelişim için, iş hayatında yükselmek için, eğitimizi daha donanımlı olarak ilerletmek için bu hızlı ve etkili İngilizce eğitimi mutlaka alın.

Özel Edremit Amerikan Kültür


Menderes Bulvarı, Bülbüller İş Merkezi
K:4-5 Edremit – Balıkesir

Telefon: (266)372 26 00
edremit@amerikankultur.org.tr

 

Sosyal Medya

Şimdi Bilgi Al